Wyścig Orlen Lang Team – utrudnienia w ruchu

Informujemy, że w związku z wyścigiem kolarskim ORLEN WYŚCIG NARODÓW, odbywającym się na Podlasiu w dniach 8, 9 i 10 września br., przebiegającym również przez Gminę Choroszcz w piątek 9 września, na drogach w regionie, a także w Gminie Choroszcz nastąpią utrudnienia w ruchu – w przejazdach prywatnych pojazdów, jak również w kursowaniu autobusów transportu publicznego. Informujemy, że przewidywane są czasowe zamknięcia ulic i dróg oraz trasy objazdów autobusów.

drive-through-ge47b82b80_1920.jpg

Jeśli chodzi o szlaki komunikacyjne znajdujące się na terenie Gminy Choroszcz, będące na trasie przebiegu Wyścigu ORLEN Lang Team, utrudnienia w ruchu dotyczą piątku 9 września br. i okolic godziny 14.00 oraz następujących miejsc:

- Złotoria, droga S8, w mieście Choroszcz ulice: Żółtkowska, H. Sienkiewicza, Ogrodowa, Dominikańska, Zastawie I, następnie: ul. Zaczerlańska, a także odcinek: Choroszcz – Zaczerlany (i dalej: Zawady – Baciuty).

W związku z przebiegiem ORLEN WYŚCIG NARODÓW przez teren gminy Choroszcz, informujemy również, że w dniu 9 września 2022 w okolicach godz. 14.00 mogą występować utrudnienia (czasowe opóźnienia) w kursowaniu autobusów dowożących dzieci do szkół na terenie Gminy Choroszcz. Ze względu na dynamikę przebiegu wyścigu, nie jesteśmy w stanie określić precyzyjnie czasowych zmian w dowozach dzieci.

W ZWIĄZKU Z TYM,
PROSIMY KIEROWCÓW I UŻYTKOWNIKÓW DRÓG
O ZWRACANIE SZCZEGÓLNEJ UWAGI NA NOWĄ ORGANIZACJĘ RUCHU
WE WSKAZANYCH MIEJSCACH W TYM CZASIE
I STOSOWANIE SIĘ DO ZNAKÓW ORAZ ZALECEŃ PRZEKAZYWANYCH PRZEZ SŁUŻBY PORZĄDKOWE

PROSIMY TEŻ O CIERPLIWOŚĆ I WYROZUMIAŁOŚĆ DLA ZAISTNIAŁEJ SYTUACJI

W związku z Wyścigiem ORLEN LANG TEAM, informujemy również, że autobusy linii 103 mają zmienione trasy przebiegu:

- w kierunku Piastowskiej: 8 września od godz. 9:00 do końca kursowania i 9 września od początku kursowania do godz. 9:00 autobusy linii 103 będą kursować ulicami: al. Piłsudskiego – H. Sienkiewicza – Warszawska – Pałacowa – J.K. Branickiego i dalej stałą trasą;
- w kierunku Piastowskiej: 9 września w godz. 9:00 do godz. 13.00 oraz od 15:30 do godz. 19:30 będą kursować ulicami: al. Piłsudskiego – Bohaterów Getta – Poleska – Jurowiecka – H. Sienkiewicza – Warszawska – Pałacowa – J.K. Branickiego;
- w kierunku Piastowskiej: 9 września w godz. 13:00 do godz. 15.30 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – Poleska – Jurowiecka – H. Sienkiewicza – Warszawska do przystanku PIASTOWSKA/PĘTLA nr inw. 103.
- w kierunku Choroszczy: 9 września w godz. 9:00 do godz.13:00 oraz od 15:30 do godz. 19:30 będą kursować ulicami: J.K. Branickiego – Pałacowa – Warszawska – H. Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą;
- w kierunku Choroszczy: 9 września w godz. 13:00 do godz. 15.30 będą kursować ulicami: Warszawska – H. Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.

Więcej informacji na temat kursowania autobusów BKM w dniach 8-10.09.2022 w związku z Orlen Wyścig Narodów znajduje się na: https://www.komunikacja.bialystok.pl/?page=article&article_id=1256&article_category=1&category=news

Fot. www.pixabay.com

Powrót na początek strony