Bezdomne zwierzęta

Kierowani dobrem zwierząt, a także Państwa prośbami docierającymi do Urzędu Miejskiego w Choroszczy, dotyczącymi zagubionych psów i kotów – Państwa czworonożnych Przyjaciół, uruchamiamy galerię bezdomnych i zagubionych psów i kotów na terenie Gminy Choroszcz, które zostały odłowione trafiły do schroniska.

Poniżej przedstawiamy swoistą "galerię", w której na bieżąco zamieszczamy fotografie znalezionych oraz odłowionych na terenie Gminy Choroszcz psów i kotów, wraz z informacją o miejscu oraz dacie ich przejęcia.

Informujemy, iż bezpośrednio po przejęciu czworonoga, zwierzęta trafiają pod opiekę Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Radysach (prowadzonego przez Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Dworakowski Zygmunt i Grażyna Jadwiga Dworakowska – spółka cywilna, z którymi Gmina Choroszcz na latach 2019-2020 zawarła umowę w zakresie wyłapywania bezdomnych zwierząt oraz sprawowania nad nimi dożywotniej opieki).

Poniższa galeria służy do tego, aby pomóc właścicielom w znalezieniu swojego pupila.

Jeśli ktoś z Państwa odnajdzie w galerii zdjęć swojego zagubionego czworonożnego przyjaciela, prosimy o bezpośredni kontakt ze Schroniskiem w Radysach: Radysy 13, 12-230 Biała Piska, tel. 501 622 789.

 Kontakt w tej sprawie z Urzędem Miejskim w Choroszczy: tel. 85 713 22 35.

Wydział Geodezji, Rolnictwa i Gospodarki Przestrzennej
Urząd Miejski w Choroszczy

ul. Dominikańska 2
16-070  Choroszcz 

Pokój nr 9
tel. 85 713 22 35
mgr Urszula Popławska

 GALERIA ODŁOWIONYCH PSÓW I KOTÓW NA TERENIE GMINY CHOROSZCZ - ROK 2019

PSY ODŁOWIONE W 2020

LP Miesiąc Zdjęcie
1 Cerwiec Pies odłowiony Ogrodniki Czerwiec 2020

Powrót na początek strony